Współpracujemy z:

fot. Adam Słomski: www.slubszczecin.eu

Polecają nas:

Magda i Radek: Ślubowaliśmy 29 września 2012 Wesele odbyło się w Starym Folwarku w Ustowie. Po długich poszukiwaniach (mieliśmy ograniczony wybór, ponieważ planowaliśmy wesele na 200 osób) szczęśliwie trafiliśmy do Pani Małgosi. Wesele było wspaniałe, jedzenie pyszne a goście nie mogli się nachwalić. 150 osób bawiło się wyśmienicie. Przy takiej liczbie osób nie było problemu z przestrzenią. Wyroby wędzone w Starym Folwarku, jak i całe jedzenie, palce lizać. Dla Pani Gosi nie ma rzeczy niemożliwych (co w przypadku innych sal nie jest takie oczywiste). Jej rady są bezcenne, więc jeśli zdecydowaliście się na wesele w Starym Folwarku zaufajcie jej. Tak jak my to zrobiliśmy :)

Gorąco Polecamy!!!

Izabela i Sergiusz: 8 września 2012 roku odbyło się nasze wesele. Każda para szuka idealnego lokalu . W pierwszej kolejności nasz wybór padł na Stary Folwark w Ustowie i od razu zakochaliśmy się w tym miejscu. Po spotkaniu z właścicielką byliśmy już pewni, że nie będziemy niczego więcej szukać, a pani Gosia jest profesjonalistką. Podchodzi do każdej pary indywidualnie, jak również dzieli się swoim ogromnym doświadczeniem. Jest bardzo pomocna i zawsze miała dla nas czas. Na weselu nie musieliśmy się martwić drobnostkami, pani Gosia doskonale poznała nasz gust i w pełni kontrolowała sytuację. Jedzenie jest przepyszne, domowej roboty, wędliny obłędne, stoły suto zastawione, polecamy stół wiejski. Goście bardzo chwalili jedzenie, miejsce ze sprawną obsługą oraz organizację imprezy. To był strzał w dziesiątkę i z czystym sumieniem polecamy Stary Folwark w Ustowie, a pani Gosia jest po prostu cudowną osobą.

Magda i Łukasz: W dniu 10 sierpnia 2012 r. mieliśmy Ślub, a później wesele w Starym Folwarku. Szczęśliwi po mszy świętej pojechaliśmy do Folwarku.
Tam nasza radość, zadowolenie i satysfakcja sięgnęły zenitu! Wspaniałe przywitanie przez Rodziców i uśmiech Pani Małgosi. Stoły pięknie nakryte, jedzenia mnóstwo, przepysznego na dodatek! Obsługa sprawna i czujna, reagująca na każdą potrzebę. Lokal piękny, okolica spokojna i bezpieczna! My bawiliśmy się najlepiej w życiu, a goście nie mogli się nachwalić!
Impreza skończyła się nad ranem, a mimo to obsługa w była stałej gotowości do pracy i pomocy. Polecamy z całego serca!"


Dorota i Tomek: Dnia 30 czerwca 2012 roku świętowaliśmy nasze małżeństwo w Starym Folwarku w Ustowie. Można by napisać księgę pochwał dla Pani Małgosi za to, co dla nas zrobiła. Kilka miłych spotkań przed uroczystością, wystarczyło, by wesele było po prostu fantastyczne!
Stoły suto zastawione pysznym jedzonkiem własnej roboty, Panie kelnerki nie dopuściły aby czegokolwiek na nich zabrakło. Pani Małgosia nad wszystkim czuwała i była gotowa spełnić każde nasze życzenie.
Jesteśmy wdzięczni również za przepyszny "wiejski stół" z własnymi wyrobami (widzieliśmy jak się wędziły;)), który zrobił furorę na naszym weselu. Nasi goście do dziś wspominają nasze wesele określając je mianem "najlepszego w rodzinie", a my jesteśmy dumni i wdzięczni za wszystko. Dziękujemy!

Magda i Przemek: Zdecydowaliśmy się na przyjęcie weselne w Starym Folwarku, nie żałujemy tej decyzji! Bardzo miła obsługa, która także potrafi podać cenne wskazówki co do spraw organizacyjnych. Jedzenie było przepyszne, a sala weselne jest bardzo ładna i przestronna. Wszyscy goście łącznie z nami byli bardzo zadowoleni!

Aleksandra i Jakub: Urządziliśmy wesele w "Starym Folwarku w Ustowie". Powiem krótko:najwspanialsza impreza na jakiej byliśmy! Jedzenie przepyszne, obficie zastawione stoły:) Profesjonalna obsługa sali, ciągle ktoś na niej był, niczego nie brakowało i o nic nie trzeba było prosić:) Same przygotowania do wesela też bardzo profesjonalne, parę spotkań z właścicielką i wszystko było cudownie zorganizowane i dopięte na ostatni guzik, a my nie musieliśmy się w ogóle przejmować weselem i zaprzątać głowy jakimiś przygotowaniami wszystko załatwiła restauracja!:) GORĄCO POLECAMY!

Kasia i Tomek: Bardzo się cieszymy, że podjęliśmy decyzję o tym aby zorganizować wesele w Starym Folwarku w Ustowie. Był to strzał w dziesiątkę. Jest to nowy lokal. Charakteryzuje się ciekawym wnętrzem i przestronnością sal. Dogodne usytuowanie poza miastem - a jednocześnie niedaleko centrum jest ogromnym atutem tego miejsca. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecamy bez dwóch zdań!

Ola i Mariusz: Pełen profesjonalizm. Wspaniała obsługa. Doskonały kontakt i możliwość dostosowania menu do własnych potrzeb. Nasze wesele było przygotowane na piątkę. Dziękujemy!

Ania i Rafał: Świetne miejsce na zabawę weselną. Nic dodać, nic ująć. Polecamy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu poznania szczegółów naszej oferty.


 
Menu